Stworzymy razem POLA NADZIEI

W dniach od 20.09.2010 do 08.10.2010 Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze brało udział w akcji pod nazwą „POLA NADZIEI”, której patronuje zielonogórskie Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw.

Celem przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodzieży na cierpienie innych ludzi, rozwijanie empatii oraz chęci niesienia pomocy innym.

Nasze działania na terenie szkoły rozpoczęliśmy od rozpropagowania akcji wśród uczniów i nauczycieli. Zachęcaliśmy do zbiórek pieniędzy w poszczególnych klasach. Sprzedawaliśmy również cebulki podczas zebrań z rodzicami. W sumie przekazaliśmy hospicjum 393 zł.

25 września 2010 szkolni wolontariusze uczestniczyli także w akcji wspólnego sadzenia cebulek na terenie hospicjum. Oficjalne spotkanie odbyło się w ramach Dnia Otwartego placówki.

Była to okazja do obejrzenia hospicjum i rozmów z pracownikami na temat działalności wolontaryjnej.

W tym roku szkolnym chcemy kontynuować współpracę z tą instytucją.

Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć Pola nadziei :: Galeria zdjęć

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Stworzymy razem POLA NADZIEI