Turniej czytelniczy klas pierwszych

26 października br. klasy pierwsze wzięły udział w Turnieju Czytelniczym. Trzyosobowe drużyny rywalizowały ze sobą w różnorodnych konkurencjach. Były kalambury, rozsypanka, alfabetyczne porządkowanie książek, pytania dotyczące literatury, biblioteki szkolnej i pojęć związanych z książką. Najłatwiejszym zadaniem okazały się kalambury, które wszystkie zespoły bezbłędnie rozwiązały. Najwięcej problemów sprawiły pytania o naszą bibliotekę szkolną. Nie wszyscy pierwszoklasiści znaleźli czas, aby lepiej ją poznać.

Po podsumowaniu wyników wszystkich konkurencji jury ogłosiło, że pierwsze miejsce zdobyła drużyna z klasy I e. Na drugim miejscu znalazła się reprezentacja klasy I d, która zgromadziła 25,5 punktu po dogrywce z klasą I b (24,5 punktu).

Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć Turniej czytelniczy klas pierwszych :: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Turniej czytelniczy klas pierwszych