Samorząd Uczniowski aktywnie działa

Spotkania Samorzadu Uczniowskiego odbywają się w każdy poniedziałek na długiej przerwie oraz w czwartki w godzinach od 14.20 - 15.20. Wszystkich zainteresowanych i chętnych do pracy na rzecz szkoły zapraszamy do świetlicy szkolnej.

W roku szkolnym 2010/2011 w ramach spotkań Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum nr 7 im. UNICEF w Zielonej Górze powstały następujące sekcje:

 • sekcja dziennikarska,
 • sekcja ds. życia kulturalnego i rozrywki,
 • sekcja ds. dekoracji,
 • sekcja ds. kontaktów z klasami,
 • sekcja ds. promocji,
 • sekcja ds. praw ucznia,
 • sekcja reprezentacyjna,
 • sekcja ds. samopomocy koleżeńskiej      
 • sekcja wolontariat      
 • sekcja PCK      
 • sekcja prozdrowotna - opiekun: mgr Szymon Siuba

Wszystkich chętnych zapraszamy do działania na rzecz społeczności uczniowskiej


Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć Praca Samorządu Uczniowskiego:: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Samorząd Uczniowski aktywnie działa