„Dobry nauczyciel, jak aforysta, nie poniża i nie krzyczy,
a zapraszając do refleksji, nie traci poczucia realizmu i optymizmu…”

Nauczyciele na „Siódemkę”!

11 i 12 października 2010 r. społeczność uczniowska wzięła udział w plebiscycie i wystawiła oceny belfrom. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ gimnazjaliści chętnie oddawali głosy na swoich faworytów.

Zdobywców najwyższych not poznaliśmy 21 października podczas uroczystej gali, którą przygotowali oraz poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Pamela Marciniak (II c), Agata Grabowiecka (III c), Filip Kamecki (III f), Katarzyna Sieg (III f), Magda Pyrka (II a), Karolina Zysek (III e), Dawid Piechowiak (III f). Ceremonię uświetniły piosenki w wykonaniu Emili Perwińskiej (III c) i Kingi Bundz (III c).

Najbardziej wyróżniający się nauczyciele otrzymali w nagrodę symboliczne "SIÓDEMKI", wykonane przez sekcję plastyczną SU.

Oto przyznane tytuły i ich zdobywcy:

• SUPERWYCHOWAWCA (belfer, który wyjątkowo angażuje się w życie swojej klasy...)
    mgr Anna Skrzyczewska (nauczyciel chemii),
  • NAUCZYCIEL MATKA (belfer, który jest życzliwy, serdeczny, dobrotliwy i zawsze ma dla nas czas...)
    mgr Teresa Kotowicz (nauczyciel religii),
  • NAUCZYCIEL INNOWATOR (belfer, który jest kreatywny i stosuje niekonwencjonalne metody nauczania...)
    mgr Maciej Malon (nauczyciel historii i geografii),
  • NAUCZYCIEL PERFEKCJONISTA (belfer, który przywiązuje wagę do szczegółów, wszystko robi idealnie...)
    mgr Barbara Malina (nauczyciel języka niemieckiego i WOS-u),
  • NAUCZYCIEL ZAGADKA (belfer, który jest bardzo tajemniczy, a jego zachowania nie sposób przewidzieć...)
    mgr Tomasz Kaźmierczak (nauczyciel historii i WOS-u),
  • NAUCZYCIEL DYKTATOR (belfer, który potrafi zdyscyplinować każdą, nawet najbardziej szaloną klasę...)
    mgr Anna Jarmolińska (nauczyciel fizyki),
  • NAUCZYCIEL RENTGEN (belfer, który zawsze i wszystko wie o swoich uczniach, nic się przed nim nie ukryje...)
    mgr Wioletta Szkwarek (nauczyciel matematyki).

Samorząd Uczniowski przyznał także nagrodę specjalną w kategorii SUPERDYREKTOR. Szczęśliwą posiadaczką statuetki została pani dyrektor - Lidia Kocąka.

Ciężką pracę naszych pedagogów doceniła również dyrekcja. Wielu z nich odebrało Nagrodę Dyrektora.

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym belfrom życzymy szczęścia w przyszłym roku!

Organizatorzy

Nauczyciele na „Siódemkę”! :: Galeria zdjęć Nauczyciele na „Siódemkę”! :: Galeria zdjęć Nauczyciele na „Siódemkę”! :: Galeria zdjęć Nauczyciele na „Siódemkę”! :: Galeria zdjęć Nauczyciele na „Siódemkę”! :: Galeria zdjęć Nauczyciele na „Siódemkę”! :: Galeria zdjęć

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Nauczyciele na „Siódemkę”!