Sukces Filipa Kameckiego

Dnia 25 października w sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego konkursu samorządowego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Duży sukces odniósł uczeń naszego gimnazjum Filip Kamecki. Jego praca pt. „Gdybym został radnym województwa lubuskiego” zajęła I miejsce w kategorii gimnazjów. Warto zaznaczyć, że z naszej szkoły w konkursie wzięło udział kilkunastu uczniów (w sumie w województwie 150). Ich prace również zasługują na słowa pochwały.

W nagrodę za swoją pracę Filip otrzymał aparat fotograficzny i przepustkę do świata polityki. Życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Sukces Filipa Kameckiego