Sprawozdanie z caprztyku z okazji Święta Niepodległości

Dnia 11 listopada obchodziliśmy Święto Niepodległości. Z tej okazji, jak co roku, grupa młodzieży z naszego gimnazjum uczestniczyła w obchodach tego święta. Najpierw wraz z panem Kaźmierczakiem część z nas wzięła udział we mszy świętej za ojczyznę w kościele pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela, a następnie przeszliśmy pod Pomnik Bohaterów, gdzie odbyły się główne uroczystości. Tam dołączyła reszta młodzieży. W uroczystościach brali udział dostojnicy kościelni, parlamentarzyści oraz władze samorządowe z prezydentem Kubickim na czele. Po krótkich przemówieniach, apelu poległych i salwie honorowej caprztyk zakończył się.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Sprawozdanie z caprztyku z okazji Święta Niepodległości