Kulig w Janowcu

10 grudnia klasy IIIa i IIIf zostawiły plecaki z książkami w domu i wybrały się do Janowca na kulig. Aż prosiło się wykorzystać świetną pogodę, a zwłaszcza kopny śnieg i przypomnieć sobie, jak jeździ się na sankach… W Karczmie Taberskiej czekały na nas gorąca herbata i ciastka, a potem znakomita grochówka. Największą atrakcją były konie zaprzężone do sań oraz stosowna liczba sanek. Kurs po zaśnieżonej okolicy od czasu do czasu kończył się małą wywrotką, ale nikt nie narzekał. Można było się ogrzać przy ognisku lub w sali, przy kominku. Polecamy podobne wyjazdy, zima w mieście to jednak zupełnie coś innego niż zima na wsi. Nabraliśmy apetytu na kolejne takie eskapady…

es

Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć Kulig w Janowcu:: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Kulig w Janowcu