Sprzedaż kart ICE

4 XI 2010 podczas zebrań z rodzicami członkowie Szkolnego Koła PCK zachęcali do zakupu kart ICE. Za jedyne 5 zł zainteresowani otrzymywali kartę zdrapkę ze specjalnym kodem. Za jego pomocą należało się zalogować na podanej stronie internetowej PCK i wpisać swoje dane oraz kontakty do 3 najbliższych osób.

            Skrót ICE (In Case of Emergency) oznacza „w nagłym wypadku”. Zapisane na karcie zawiera imię i nazwisko właściciela oraz numery telefonów pozwalają służbom ratunkowym, Policji czy Straży Pożarnej, na szybki kontakt z bliskimi osoby poszkodowanej.
Karta ICE jest niezastąpiona także w innych sytuacjach:

! gdy zgubi się dziecko,
! gdy ktoś straci przytomność,
! gdy ktoś nie potrafi podać swoich danych osobowych.

Karty rozprowadzane były również podczas Tygodnia Honorowego Krwiodawstwa
(22 – 26 XI 2010). Podczas całej akcji udało się sprzedać 26 kart ICE. Można je zamówić również na stronie www.pck.org.pl/ice .

Wolontariusze
Szkolnego Koła PCK

Sprzedaż kart ICE :: Galeria zdjęć Sprzedaż kart ICE :: Galeria zdjęć Sprzedaż kart ICE :: Galeria zdjęć Sprzedaż kart ICE :: Galeria zdjęć Sprzedaż kart ICE :: Galeria zdjęć Sprzedaż kart ICE :: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Sprzedaż kart ICE