„Koci” konkurs fotograficzny

01W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Kota zapraszamy wszystkich właścicieli „mruczków” (uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły) do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym na najzabawniejsze zdjęcie swojego ulubieńca.

Zadaniem uczestników jest dostarczenie (do końca stycznia) wykonanych fotek do biblioteki szkolnej lub przesłanie zdjęć w formie elektronicznej do E. Nowackiej na adres fotokoty@wp.pl

Regulamin konkursu
  1.  Fotografie zostaną zaprezentowane na przygotowanej ekspozycji, a wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi w wyniku głosowania osób oglądających zdjęcia.
  2.  W głosowaniu mogą wziąć udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły.
  3.  Spośród wszystkich zdjęć wybieramy trzy, które nam się najbardziej podobają. Głos, który na wszystkich pozycjach będzie miał wpisany numer tylko jednego zdjęcia zostanie uznany za nieważny
  4.  Głosowanie odbędzie się 17 II 2011 w łączniku szkoły.
  5.  Oddajemy głosy tylko na specjalnie przygotowanych karteczkach.
  6.  Na karcie wpisujemy numery wybranych zdjęć według kolejności przyznanych im miejsc i wrzucamy ją do pudełka.
  7.  Nagrodzone zostaną trzy zdjęcia, które uzyskają największą liczbę punktów.
  8.  Dla 5 osób oddających głosy przewidziane są „słodkie” nagrody. W związku z tym, proszę o wpisanie na odwrocie karty do głosowania swojego imienia, nazwiska i klasy, lub w przypadku nauczycieli i pracowników szkoły imienia i nazwiska. Wyłonienie nagrodzonych w tej kategorii osób odbędzie się drogą losowania.
  9.  Wyniki konkursu zostaną umieszczone przy ekspozycji zdjęć.
  10.  Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowanie o terminie i miejscu odbioru nagród.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 „Koci” konkurs fotograficzny