Miłość niejedno ma imię

W poniedziałek 14 lutego 2011 r.odbył się organizowany przez bibliotekę szkolną turniej walentynkowy pod hasłem Miłość niejedno ma imię. Do rywalizacji stanęły trzyosobowe reprezentacje wszystkich klas trzecich. Konkurencje były bardzo różnorodne miedzy innymi należało rozpoznać tytuły utworów i ich twórców, połączyć w pary bohaterów literackich, rozwiązać kalambury. Najwięcej trudności sprawiło uczestnikom konkursu podanie tytułów i autorów wierszy o miłości. W tej konkurencji zabłysnęła drużyna klasy 3d, która z pięciu wierszy recytowanych przez Pamelę Marciniak rozpoznała cztery podając poprawnie ich tytuły i nazwiska poetów. Reprezentacja 3f wykazała się największą wiedzą dotyczącą filmu a uczniowie z 3a polskiej muzyki rozrywkowej.

Ostatecznie turniej wygrała reprezentacja klasy 3d: Kaja Kasprzak, Monika Szamańska i Tomasz Leissa na drugim miejscu znalazła się drużyna klasy 3f Dorota Burka, Przemysław Ganczar i Michał Mowczan, trzecie miejsce zajęła 3a w składzie: Marika Ekiert, Beata Komadowska i Kasia Leszkiewicz.
Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć Miłość niejedno ma imię:: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Miłość niejedno ma imię