Wernisaż „Fantastyczny kot”

Z okazji Światowego Dnia Kota, obchodzonego 17 lutego, w naszym gimnazjum odbył się wernisaż wystawy, której tematyka była związana ze świętem tego lubianego przez wielu stworzenia. Na wernisaż przybyli zaproszeni goście – p. Mirosław Musioł (ZOK), rodzice autorów prac oraz uczniowie.

Ekspozycja prezentowała prace uczniów z klas 2a, 2b, 2c i 2d wykonane na zajęciach artystycznych. Zastosowana technika to collage. Okazało się, że nawet zwyczajne gazety mogą posłużyć do uzyskania ciekawych efektów. Wykonane prace ukazywały bogatą wyobraźnię, pomysłowość i poczucie humoru ich twórców.

Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć Wernisaż „Fantastyczny kot” :: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Wernisaż „Fantastyczny kot”