Światowy Dzień Kota

17 lutego w naszym gimnazjum odbyła się trzecia edycja konkursu fotograficznego na najzabawniejsze zdjęcie kota. Jego uczestnicy mieli okazję pochwalić się ciekawymi fotkami swoich czworonożnych pupilów. Byli to:

 • Małgorzata Runiec (1b)
 • Zuzanna Ślugaj (2b)
 • Agnieszka Duszowicz (3e)
 • Kamila Andrałojć (3e)
 • Katarzyna Szatarska (2d)
 • Katarzyna Kiewlicz (2c)
 • Aleksandra Grzywnowicz (1a)
 • Agata Napierała (1e)
 • Natalia Markiewicz (1b)
 • Aleksandra Majewska (1a)
 • Jakub Godlewski (1a)
 • Klaudia Kusik (1d)
 • p. Aldona Łada, p. Joanna Chmielewska i p. Elżbieta Nowacka.

Zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawie w łączniku szkoły, a o wyniku konkursu decydowała publiczność. Podczas przerw oglądający fotki wybierali spośród nich trzy, które uznali za najlepsze i oddawali swoje głosy na specjalnie przygotowanych kartach. W głosowaniu wzięło udział 97 osób. Każde spośród 33 wyeksponowanych zdjęć znalazło uznanie wśród głosujących, dlatego różnice między uzyskanymi punktami były naprawdę nieduże.

Po podsumowaniu wyników konkursu kolejność miejsc przedstawia się następująco:

 • I miejsce (58 pkt) - Lekcja nurkowania- autor: Agnieszka Duszowicz (3e)
 • II miejsce (46 pkt) - Czy te oczy mogą kłamać? - autor: Katarzyna Kiewlicz (2c)
 • III miejsce (43 pkt) - Ja naprawdę nie wypiłem tego mleka... - autor: Aleksandra Grzywnowicz (1a)
Światowy Dzień Kota:: Lekcja nurkowania Światowy Dzień Kota:: Czy te oczy mogą kłamać? Światowy Dzień Kota:: Ja naprawdę nie wypiłem tego mleka

Wyróżnienia:

 • Już wyżej nie da się wskoczyć - autor: Katarzyna Szatarska (2d)
 • Muszę sprawdzić pocztę   - autor: Jakub Godlewski (1a)
 • Kocham Was! - autor: p. Joanna Chmielewska
Światowy Dzień Kota:: Już wyżej nie da się wskoczyć Światowy Dzień Kota:: Muszę sprawdzić pocztę

Ponadto spośród głosujących wylosowano pięć osób, które otrzymały słodkie nagrody.

Światowy Dzień Kota:: Długi język Światowy Dzień Kota:: Coco Chanel Światowy Dzień Kota:: Kocie troski Światowy Dzień Kota:: Kot czy surykatka? Światowy Dzień Kota:: Kotek w opałach Światowy Dzień Kota:: Nie ma to jak w pościeli Światowy Dzień Kota:: Kto mnie tak wystroił? Światowy Dzień Kota:: Niczym lew Światowy Dzień Kota:: Nigdzie się stąd nie ruszę Światowy Dzień Kota:: No, pułapka zastawiona Światowy Dzień Kota:: Polowanie Światowy Dzień Kota:: Prawie jak rastaman Światowy Dzień Kota:: Prawie, jak Andrzej Gołota Światowy Dzień Kota:: Przyjacielski uścisk Światowy Dzień Kota:: Strach ma wielkie oczy Światowy Dzień Kota:: To moja zdobycz Światowy Dzień Kota:: Tu J-24, zgłaszam się Światowy Dzień Kota:: Twarde łóżko Światowy Dzień Kota:: Walentynkowe marzenia

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Światowy Dzień Kota