Walentynki w Siódemce

Jeszcze przed feriami Samorząd Uczniowski rozpoczął przygotowania do obchodów Święta Zakochanych. Członkowie sekcji dekoracyjnej robili laurki, które można było zakupić i za pośrednictwem Poczty Walentynkowej złożyć życzenia swoim ukochanym.

Po powrocie z zimowego odpoczynku, 14.02.2011, na uczniów czekały pozdrowienia od Świętego Walentego, a osoby ubrane na czerwono zostały zwolnione z odpytywania.

Walentynki w Siódemce:: Galeria zdjęć Walentynki w Siódemce:: Galeria zdjęć Walentynki w Siódemce:: Galeria zdjęć Walentynki w Siódemce:: Galeria zdjęć Walentynki w Siódemce:: Galeria zdjęć Walentynki w Siódemce:: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Walentynki w Siódemce