„Szkoła globalna działa lokalnie”

Od września 2010 nasze gimnazjum bierze udział w programie „Szkoła globalna działa lokalnie”. Podejmujemy różne przedsięwzięcia mające na celu pomoc ludziom żyjącym na globalnym Południu.

Tym razem chcieliśmy zwrócić uwagę na zmiany klimatyczne niekorzystnie wypływające na warunki życia mieszkańców Trzeciego Świata. Na szkolnym korytarzu została wyeksponowana wystawa plakatów, które wykonali uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem pani Anny Skrzyczewskiej.

Oprócz tego na terenie szkoły pojawiły się znaczki zachęcające do oszczędzania prądu i wody. Piktogramy zostały zaprojektowane przez gimnazjalistów podczas zajęć w świetlicy szkolnej.

Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć Szkoła globalna działa lokalnie :: Galeria zdjęć

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 „Szkoła globalna działa lokalnie”