Informacje pochodzą ze strony ZOK w Zielonej Górze


Laureaci finału miejskiego Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki

16. marca w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbył się finał miejski Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki. Jury w składzie: Eugeniusz Banachowicz- redaktor Radia ZACHÓD/muzyk, Wiktor Sędziński – muzyk/RCAK, Krzysztof Mroziński – ZOK, Alicja Roszkowska-Cieślińska - ZOK, po wysłuchaniu 12 solistów i 4 zespołów biorących udział w Lubuskim Dziecięcym Festiwalu Piosenki przyznało tytuł laureata oraz nominacje do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 maja w Międzyrzeczu następującym wykonawcom:

 • Zespół Wokalny (Wiktoria Kropielnicka, Berenika Brawer, Kornelia Kupczyk, Karolina Donimirska) – Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Wiktoria Nejbert – Szkoła Podstawowa nr 14
 • Marta Ratajczak – Szkoła Podstawowa nr 7
 • Aleksandra Sieroń – Szkoła Podstawowa nr 18
 • Martyna Linkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 18

wyróżnienia otrzymali:

 • Milena Szarankiewicz – Szkoła Podstawowa nr 11
 • Zespół HAKUNA MATATA – Niepubliczne Przedszkole Językowe
 • Zespół BEMOLKI – Szkoła Podstawowa nr 14

Jury po wysłuchaniu 31 solistów i 1 zespołu biorących udział w Lubuskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki tytuł laureata oraz nominacje do finału wojewódzkiego, który odbędzie 29 kwietnia w Sulechowie następującym wykonawcom:

 • Emilia Perwińska – Gimnazjum nr 7
 • Kinga Bundz –Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Kamila Fediuk –Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Maria Madej –Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Monika Fediuk –Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Amanda Łażewska – Gimnazjum nr 2

wyróżnienia otrzymali:

 • Katarzyna Bielecka –Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Aleksandra Medyńska –Zielonogórski Ośrodek Kultury
 • Aleksandra Zakrzowska – Zespół Szkół Ekonomicznych
 • Katarzyna Blat – Uniwersytet Zielonogórski
 • Marcin Wolski – Gimnazjum nr 6
 • Zespół M2 – Zielonogórski Ośrodek Kultury

fot. Paweł Stawarz

Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć Laureaci finału miejskiego Lubuskiego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki:: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Laureaci finału miejskiego Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki