Wielkanocna pomoc dla rodaków z Ukrainy

04

Po raz kolejny Państwo Monika i Andrzej Michalakowie, reprezentujący Ruch Apostolatu Emigracyjnego w Zielonej Górze, zwrócili się do nas z prośbą o przeprowadzenie świątecznej zbiórki żywności dla polskich rodzin mieszkających na Ukrainie.

Klasy miały przygotować paczki zawierające produkty z listy, którą otrzymaliśmy od samych potrzebujących. Wystarczyło, aby każdy uczeń przyniósł jeden produkt. Klasa mogła wybrać osoby, dla których przeznacza swój wielkanocny upominek. Informacje na temat potrzebujących rodzin znajdowały się w holu szkoły. Gotowe paczki należało dostarczyć do 21 marca 2011 do świetlicy szkolnej.

 Do akcji włączyli się nauczyciele oraz następujące klasy :
1f , 1d, 1a, 2e, 2f, 2c , 3b, 3c

W paczkach znalazły się produkty spożywcze, środki czystości, a także odzież i książki.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy akcji : Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło PCK

07

001 05
01 03

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Wielkanocna pomoc dla rodaków z Ukrainy