"Razem" w I c

W listopadzie i grudniu klasa 1c, przy pomocy pani psycholog oraz pani wychowawczyni, realizowała program „Razem”.

Miał on na celu zespolenie, zintegrowanie klasy. Jednak przy 29 uczniach w klasie nie było to możliwe. Musieliśmy podzielić się na 2 grupy. Pierwsza grupa prowadzona była przez panią Alę, a drugą grupą opiekowała się pani Magda. Organizowane były różne zabawy i zajęcia. Przykładowa praca polegała na przekazywaniu sobie w kole karty z imieniem jednej osoby z grupy i napisaniu na niej zalet tej osoby. Oprócz tego typu zajęć organizowane były również gry, w których uczestniczyła cała klasa. Owocem tych zabaw jest plakat wykonany przez wszystkich- każdy miał swój wkład.

Na zajęciach atmosfera była bardzo rodzinna i ciepła. Nie wiem jak innym, ale mnie realizacja tego programu sprawiła wiele radości. Myślę również, że zamierzone efekty spełniły się i nasza klasa jest teraz bliżej siebie.

 Hania i Alena 1c

01 02
01 02
01 02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 RAZEM w I c