Lekcja wychowawcza z prezydentem Januszem Kubickim

 18 lutego br. o godz. 13.30 na lekcję wychowawczą do kl. I f przyszedł prezydent miasta Zielona Góra, pan Janusz Kubicki. Mówił o sprawach bieżących i ważnych dla miasta oraz odpowiadał na pytania uczniów. Interesowało nas, w jaki sposób można ożywić starówkę i zapobiec zamykaniu kolejnych sklepów i barów. Chcieliśmy wiedzieć, jakie propozycje dotyczące młodych ludzi (sport, rozrywka) znajdują się w budżecie miasta. Pytany o hobby pan prezydent odparł, że w wolnym czasie chodzi na basen ze swoim synem, gdyż na inne zainteresowania brakuje mu czasu. Dzięki temu spotkaniu uczniowie dowiedzieli się, jak pracuje Urząd Miasta i jak wygląda dzień pracy prezydenta.

01 02
01 02

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Lekcja wychowawcza z prezydentem Januszem Kubickim