Trzecioklasistki w gronie „Ośmiu Wspaniałych”

01

„Światu
Ludziom
Motylom w słońcu
Żabie w kałuży
Ty mnie
Ja Tobie
Niosę w otwartych dłoniach serce…”

31.03.2011 r. o godz. 1200 w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XIV Zielonogórskiej Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych.”
Wzięły w nim udział uczennice klasy 3c, Joanna Zając i Paulina Tarwacka. Gimnazjalistki zostały laureatkami konkursu i z rąk wiceprezydent miasta, pani Wioletty Haręźlak, otrzymały dyplomy, honorowe odznaki „Ośmiu Wspaniałych” oraz nagrody książkowe. W czerwcu pojadą do Gdyni na ogólnopolską galę organizowaną przez fundację „Świat na tak”.

W gronie laureatów znalazła się również Kornelia Szymańska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr 3, która swoją działalność wolontaryjną rozpoczynała w naszym gimnazjum. Sukcesy wyróżnionych osób prezentowała w imieniu organizatorów przedsięwzięcia nasza absolwentka i ubiegłoroczna laureatka konkursu „8 wspaniałych” Mariam Aissaoui.

Cieszymy się, że nasze uczennice, działające na rzecz społeczności szkolnej i środowiska lokalnego, znalazły się w gronie najlepszych wolontariuszy w Zielonej Górze, ponieważ są wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Opiekunki:
Aldona Łada i Magdalena Wojtyła

02 03
02 03
02 03

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Trzecioklasistki w gronie „Ośmiu Wspaniałych”