Konkurs fotograficzny „Do serca przytul psa…”

01 22 maja obchodzony jest Dzień Praw Zwierząt. W związku z tym zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Do serca przytul psa”. Zadaniem uczestników jest dostarczenie zdjęcia czworonożnego przyjaciela do biblioteki szkolnej do 20 maja br. Wizerunki piesków będą eksponowane w łączniku szkoły, a uczniowie i nauczyciele zagłosują na najciekawszą fotkę. O zwycięstwie zadecyduje łączna liczba punktów. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 30 maja br.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Konkurs fotograficzny „Do serca przytul psa…”