Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Ogólnowiedzowego OMNIBUS

02

Uczniowie Gimnazjum nr 7 im. UNICEF wzięli udział w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Ogólnowiedzowego OMNIBUS organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze.

Nasi reprezentanci wykazali się umiejętnością wyszukiwania oraz selekcjonowania wiadomości, a także wytrwałością, gdyż konkurs składał się
z XIV etapów i trwał od listopada 2010 do kwietnia 2011.

Celem rywalizacji było rozwijanie zainteresowań młodzieży różnymi dziedzinami nauki, poprzez wzbudzenie ciekawości, poszukiwanie i zdobywanie informacji.

Zwycięzcami konkursu zostali :

• I miejsce - Dawid Piechowiak (3f),
  • II miejsce - Filip Kamecki (3f).

Ponadto wyróżnienie otrzymał - Michał Daniel (3f), a Aaron Cyrulik (3f) zajął 8 miejsce.

Uroczyste zakończenie konkursu, połączone z wręczeniem dyplomów oraz nagród i upominków, odbyło się 20 kwietnia 2011 r. w siedzibie ZST przy ulicy Wrocławskiej.

Aldona Łada

02

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Ogólnowiedzowego OMNIBUS