Informatyczny sukces uczniów naszej szkoły

W dniach 15-16 kwietnia w szczecińskim 4 LO im. Bolesława Prusa odbył się finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Gimnazjów. Do stolicy Pomorza Zachodniego zjechali najlepsi z całego kraju. Wśród finalistów konkursu znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły – Dorota Burka i Filip Kamecki z klasy III f. Zmagania odbywały się w Szczecińskim Parku Naukowo – Technologicznym. Finał ogólnopolski składał się z dwóch części – teoretycznej, gdzie zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytania, oraz praktycznej – tu trzeba było wykazać się umiejętnościami pracy przy komputerach.

Drugiego dnia ze zniecierpliwieniem oczekując wyników konkursu, zobaczyliśmy szczecińskie Muzeum Komunikacji. Wreszcie nadszedł moment ogłoszenia wyników. W ostatecznej klasyfikacji 2. miejsce zajął Filip Kamecki, zaś Dorota Burka uplasowała się na 6. miejscu. Uczestnicy otrzymali cenne nagrody m. in. wyjazd do Brukseli z posłem do Parlamentu Europejskiego oraz sprzęt komputerowy wysokiej klasy.

Warto nadmienić, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się również uczniowie klasy III e: Joanna i Agata Wielogórskie, Wojciech Wilk, nie udało się im jednak przebrnąć eliminacji krajowych.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej :: Galeria zdjęć
Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć Muzeum Komunikacji :: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Informatyczny sukces uczniów naszej szkoły