Poznaliśmy zwycięzców Gimnazjady 2011

10.06.2011 o godz. 10.00 rozpoczął się finał Turnieju Gimnazjów, organizowanego przez Uniwersytet Zielonogórski w ramach Programu "Słoneczniej" oraz Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze i Fundację "Bezpieczne Miasto" w ramach programu "BEZPIECZNE GIMNAZJUM".

W Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego ogłoszone zostały wyniki rywalizacji. Po wszystkich etapach klasyfikacja prezentowała się następująco:

• I miejsce - Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
  • II miejsce - Gimnazjum nr 7 w Zielonej Górze
  • III miejsce - Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze\
  • IV miejsce - Gimnazjum nr 6 w Zielonej Górze
  • V miejsce - Gimnazjum nr 3 w Zielonej Górze
  • VI miejsce - Gimnazjum nr 8 w Zielonej Górze
  • VII miejsce - Gimnazjum nr 4 w Zielonej Górze

Pani Wiceprezydent Wioleta Haręźlak wraz z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Piotrem Puchałą wręczyli puchar zwycięskiej szkole, Gimnazjum nr 1, a także wręczyli nagrody za zajęcie II i III miejsca odpowiednio dla Gimnazjum nr 7 i Gimnazjum nr 2

Za zajęcie II miejsca w ogólnej klasyfikacji Gimnazjady 2011 otrzymaliśmy 1500 zł oraz nagrody dla uczniów biorących udział w poszczególnych konkurencjach.

Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Poznaliśmy zwycięzców Gimnazjady 2011