Do serca przytul psa...

Na przełomie maja i czerwca biblioteka szkolna przeprowadziła konkurs fotograficzny pod wyżej wymienionym hasłem. Okazją do konkursu był obchodzony 22 maja Światowy Dzień Praw Zwierząt.

Uczestnicy mieli za zadanie wykonać zdjęcie swojego czworonożnego przyjaciela, które następnie zostało wyeksponowane na wystawie. O zwycięstwie zadecydowała łączna liczba punktów uzyskanych w wyniku głosowania.

Najwięcej głosów oddano na zdjęcie autorstwa Asi Florczyk (2c), na drugiej pozycji znalazła się fotografia wykonana przez Dorotę Burkę (3f), a miejsce trzecie zajęły  fotki piesków pani Jolanty Haziak.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2010/2011 Do serca przytul psa...