Zostań Świętym Mikołajem - podziękowanie

Po raz kolejny zorganizowaliśmy świąteczną zbiórkę słodyczy i zabawek dla potrzebujących dzieci.

Zwróciliśmy się z prośbą do każdej klasy, żeby wykonała dużą paczkę dla podopiecznych PCK. Każdy mógł dorzucić coś od siebie, aby sprawić radość innym.

Przedstawiciele klas przynieśli gotowe prezenty do świetlicy szkolnej. Otrzymaliśmy ogromną ilość zabawek, maskotek, żywności i słodyczy, które przy pomocy pana Marcina Czajki dostarczyliśmy do siedziby Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża. Stamtąd nasze upominki powędrowały do potrzebujących rodzin.

Ponadto w dniach 1-6.12.2011 przeprowadzona została świąteczna kwesta na rzecz PCK. Wolontariuszom udało się zebrać na pomoc dla ubogich prawie 500 zł.

Wszystkim Świętym Mikołajom z naszego gimnazjum zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło PCK

dyplom_zbiorka

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti PCK Zostań Świętym Mikołajem - podziękowanie