Nowy Samorząd Uczniowski już pracuje!

Samorządy liceum i gimnazjum spotkały się 10. października na warsztatach dotyczących współpracy w bieżącym roku szkolnym. Naszym trenerem był pan Adam Markuszewski z Centrum Edukacji Obywatelskiej z siedzibą w Warszawie. Przeanalizowaliśmy propozycje uczniów w sprawie funkcjonowania szkoły, określiliśmy nasze zasoby, potrzeby i pomysły. Budując most - w sensie przenośnym i dosłownym - między gimnazjum a liceum, zamierzamy dobrze wywiązać się z naszego zadania.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!
01 01
01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Nowy Samorząd Uczniowski już pracuje!