logoRazem możemy zrobić więcej!!

Z okazji przypadającego 25 października Dnia Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża uczniowie klasy 2C wraz z wychowawczynią p. Joanną Dąbrowską przeprowadzili happening i udowodnili, że działając wspólnie możemy zrobić coś na prawdę ciekawego i pożytecznego. Tym razem z wielu pojedynczych kwadracików młodzież stworzyła czerwony krzyż - symbol organizacji charytatywnej, która zajmuje się bezinteresowną pomocą potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, członkom Szkolnego Koła PCK, za zaangażowanie w dobrowolną pracę na rzecz innych.

Życzenia z okazji 96 rocznicy powstania Ruchu Młodzieżowego PCK na stronie: http://www.pck.pl/news,2513.html,2513.html

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Razem możemy zrobić więcej!!