logoRazem możemy zrobić więcej!!

Z okazji przypadającego 25 października Dnia Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża uczniowie klasy 2C wraz z wychowawczynią p. Joanną Dąbrowską przeprowadzili happening i udowodnili, że działając wspólnie możemy zrobić coś na prawdę ciekawego i pożytecznego. Tym razem z wielu pojedynczych kwadracików młodzież stworzyła czerwony krzyż - symbol organizacji charytatywnej, która zajmuje się bezinteresowną pomocą potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, członkom Szkolnego Koła PCK, za zaangażowanie w dobrowolną pracę na rzecz innych.

 


 

Życzenia z okazji 96 rocznicy powstania Ruchu Młodzieżowego PCK na stronie: http://www.pck.pl/news,2513.html,2513.html

01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Razem możemy zrobić więcej!!