Młodzi w akcji czyli projekt edukacyjny w społeczności lokalnej!

01 01

Uczniowie klasy 2C biorą udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, celem programu jest promowanie wiedzy na temat społeczności lokalnej oraz pokazanie sposobów, dzięki którym uczestnicy i uczestniczki mogą aktywnie działać w swoim najbliższym otoczeniu. Prowadząc lokalne projekty na rzecz mieszkańców okolicy, młodzi ludzie poznają miejsce, w którym żyją. Młodzież zdobędzie kompetencje przydatne w dorosłym życiu oraz zyska poczucie sprawstwa i pewność siebie. Nasi uczniowie pod opieką pani Barbary Maliny-Tydy wybrali ścieżkę "Udostępnij to", polegającą na przeprowadzeniu akcji crowdfundingowej wspierającej wybraną instytucję lub osobę w społeczności lokalnej.

Wkrótce kolejne informacje.

01 01
01 

logo

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Młodzi w akcji, czyli projekt edukacyjny w społeczności lokalnej!