Nasz wirtualnie zaadoptowany pies Aron

aron
 • Numer rejestru: 9030
 • Gmina: Zielona Góra
 • Wielkość: duży
 • Data przyjęcia: 21 / 08 / 2014
 • Rasa: mieszana
 • Płeć: pies
 • Kastracja/sterylizacja: tak
 • Orientacyjny Wiek: 11 lat,

Aron II trafił do schroniska po odebraniu interwencyjnym nieodpowiedzialnemu właścicielowi… Jego domem była duża komórka (której pies sam sobie nie ogrzeje), posłaniem - beton. Do tego łańcuch i puste miski… Aron trafił do schroniska wychudzony i chory. Nic dziwnego - przy takiej “opiece”... Niektóre dolegliwości udało się wyleczyć, niestety lata jedzenia byle czego, spania na zimnej podłodze odbiły się na zdrowiu psiaka i do końca życia będzie musiał być wspomagany lekami. Psiak szybko się zaaklimatyzował w schronisku. Kto po łańcuchowym życiu nie polubi spacerów? Tyle drzew, krzaków, kamieni! Tyle zapachów, tyle nowości! Po latach samotności nadal kocha ludzi, garnie się do nich. Wie, że człowiek jest dobry, że głaszcze, daje smakołyki, po grzbiecie podrapie, przytuli, dobre słowo powie… Tego Aronowi trzeba. Czerpie ciepło od każdego wolontariusza. Od siebie daje psią miłość - ten ośmiolatek kocha każdego. Będzie wspaniałym przyjacielem, wypełni swoje serce tym jedynym człowiekiem, pokocha na zawsze. Jeszcze kilka lat przed nim, jeszcze jest czas, żeby mógł zapomnieć o “poprzednim życiu”. Aron nigdy nie miał prawdziwego domu, poprzedni właściciel nie poświęcał mu czasu. Jego “miejscem” nigdy nie było ciepłe posłanie blisko człowieka… Aron musi dostać tę szansę. Musi uwierzyć, że może być CZYJŚ, że można go pokochać… Przez wiele lat spania na betonie, dokuczają mu stawy. Ma też niewydolność wątroby. Schronisko pomoże w kupnie ciepłego posłania, misek czy smyczy, pomoże również w leczeniu aronowych dolegliwości. Kolejny ruch należy do Ciebie, znajdź tylko dla Arona miejsce w swoim domu...

 Podczas Winobrania 2017 Aron miał sesję z Joanną z zespołu Red Lips. Zachowywał się wzorowo!

 • Opiekun wirtualny: V Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
 • Opiekun wirtualny: Weronika Operchał
 • Opiekun wirtualny: Uczniowie klasy 2a Szkola Podstawowa nr 14
Etykiety : pies dla każdego

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Nasz wirtualnie zaadoptowany pies Aron