13Wytańczone sukcesy Alicji i Wiktora

"Co wyjazd, to medal! 14-letnia Alicja Staśkiewicz i 15-letni Wiktor Purczyński seryjne stają na podium tanecznych mistrzostw Polski" - to fragment artykułu, jaki ukazał się w "Łączniku Zielonogórskim".

Sukcesów jest naprawdę wiele.

Na Mistrzostwach Polski w 10 Tańcach zorganizowanych w Sosnowcu przez Polskie Towarzystwo Taneczne Wiktor i Alicja zajęli 2 miejsce zostając V-CE MISTRZAMI POLSKI u16!!!

W Łańcucie na Mistrzostwach Polski do lat 16 w tańcach standardowych zajęli I miejsce. I miejsce w kategorii juniorów do lat 16 wytańczyli także we Wrocławiu w Pucharze Świata.

W turniej w Londynie uplasowali się na 15 miejscu wśród 80 najlepszych par świata.

Kolejnym sukcesem był występ Alicji i Wiktora w Assen, gdzie na Mistrzostwach Holandii dzielnie reprezentowali Polskę w konfrontacji z najlepszymi parami Europy i Świata w konkurencji do lat 16. W tańcach standardowych dotarli aż do półfinału zajmując ostatecznie 12 miejsce, a w tańcach latyno zajęli miejsce 30.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


 

Ps. Na koncie młodych tancerzy kolejny sukces. Alicja i Wiktor w dniach 8-10 grudnia wystąpili w Paryżu w 2 prestiżowych turniejach rangi światowej.

W piątek  startowali w WDC AL Fred Astaire Cup 2017 - gdzie zdobyli 3 miejsce w kategorii do lat 16 w tańcach standardowych, a w sobotę stanęli do walki z najlepszymi tancerzami na świecie w  MISTRZOSTWACH ŚWIATA  WDC AL World Championships Balloroom, Junior U16 Standard , gdzie wytańczyli wspaniałe 7 miejsce!!! zostając najlepszą parą Polski w tej kategorii wiekowej.


15 02 02
02 02 02
02 02 02
02 02
02 02

Zdjęcia do artykułu zostały udostępnione przez rodziców Wiktora Purczyńskiego.

14

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Wytańczone sukcesy Alicji i Wiktora