Zwycięzcy Giełdy artystycznej "Solo i w duecie" - AUTUNALIA 2017

W ramach Autunalii na scenie Hydro(za)gadki zaprezentowali się młodzi uczniowie zielonogórskich szkół w ramach Giełdy Artystycznej. Nagrodę zdobyła Milena Kupczyk (taniec) natomiast wyróżnienia otrzymali Dominik Małysa i Iga Kumka (śpiew). Jury tegorocznej Giełdy: Małgorzata Paszkier - Wojcieszonek, Dorota Łukaszczyk - Skafiriak, Krzysztof Mroziński.

Gratulujemy:)

dominik2 dominik3
dominik1 dominik5
dominik2 dominik3

Informacje i zdjęcia pochodzą ze strony ZOK.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Zwycięzcy Giełdy artystycznej "Solo i w duecie" - AUTUNALIA 2017