Wesołych Świąt! A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie – najwięcej
Zwykłego ludzkiego szczęścia…

 

Takiej Wigilii nikt nie zapomni…

W śnieżny dzień, kursowym autobusem ludzie jadą do bliskich na wigilię. Ale trafia się pech! Autobus utyka w zaspach… Nie ma szans, by zdążyć na rodzinne kolacje. Pozostaje podzielić się ze współpasażerami, nie tylko opłatkiem… Dotychczas obcy sobie i mało życzliwi ludzie otwierają serca na drugich…

Z taką, bardzo realistyczną, świąteczną opowieścią szkolne koło teatralne odwiedziło 12.12.2017 Dom Dziennego Pobytu „Retro”. Uczniowie przygotowali, pod kierunkiem p. Grażyny Trociuk, wspaniałe przedstawienie, które spotkało się z aplauzem zaprzyjaźnionych seniorów. Szczere życzenia wesołych świąt płynęły w obie strony. Wszyscy wzajemnie się obdarowali własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Przedświąteczne spotkanie urozmaicił grą na keyboardzie i saksofonie absolwent naszej szkoły Jakub Szalpuk.. Kolejny raz, wspólne śpiewanie kolęd, połączyło pokolenia.

Dziękujemy za mile spędzony grudniowy dzień, który udowodnił, że warto być dobrym nie tylko od święta.

Opiekunowie grupy:
Grażyna Trociuk i Aldona Łada

01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Takiej Wigilii nikt nie zapomni…