Podarunki na Święta

19.12.2017 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Pomocy Społecznej w Zielonej Górze z całym workiem prezentów od Świętego Mikołaja. Zaprezentowali wiele utworów świątecznych oraz polskich kolęd. W rolę Mikołaja wcielił się Piotr Podstawski, który skradł serca publiczności. Grę na saksofonie zaprezentowała Marysia Kowalczyk. Na gitarach zagrali Kuba Niedziela, Paweł Kozinoga i Aleksander Ognik. Swoim śpiewam czas umiliły Aleksandra Dąbrowska i Alicja Jach. Na koniec w świąteczny nastrój wprowadziła nas Izabela Krzystek w duecie z Dominikiem Małysą.

01 01

 Uczniowie życzyli seniorom: 

Świąt prawdziwie świątecznych
ciepłych w sercu,
zimowych na zewnątrz,
pachnących choinką,
jaśniejących pierwszą gwiazdką,
co daje nadzieję na następny rok…

01 01 01
01 01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Podarunki na Święta