Szkolne eliminacje do Mistrzostw Ratowniczych

12 kwietnia 2018 na terenie szkoły odbyły się zmagania młodych ratowników, w których udział wzięły trzy drużyny gimnazjalistów:

• Dominik Małysa i Szymon Habura z klasy 3E,
  • Patryk Sós i Marcin Dolczewski z klasy 3B,
  • Zuzanna Leszczuk i Kornelia Banaszkiewicz z klasy 3D.

Zawodnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą i pomysłowością w rozwiązywaniu zadań teoretycznych, ale także praktycznymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy. Ich wysiłki oceniali członkowie grupy SIM PCK.

Pozoracje oraz scenki przygotowali licealiści pod kierunkiem pani Joanny Kaliszewskiej. Natomiast, wymagające obszernej wiedzy, pytania do testu opracował Kacper Koźlarek z klasy 2h (LO).

Z niełatwymi zadaniami najlepiej poradziły sobie Zuzia i Kornelia, które będą reprezentować naszą szkołę w kategorii gimnazjalistów podczas Rejonowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów.

Aldona Łada

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Szkolne eliminacje do Mistrzostw Ratowniczych